پر فروش‌های "بیپ تونز" در دو ماه محرم و صفر از سوی این سایت معرفی شدند، این در حالیست که بخش اعظم این آمار متعلق به آثار موسیقایی مذهبی و عاشورایی بوده است.
منبع: هنرآنلاین
پس از انتشار خبر تعلق گرفتن جایزه نوبل ادبیات به «باب دیلن»، فروش کتاب‌ها و آلبوم‌های موسیقی او به طور قابل توجهی افزایش یافت.
منبع: ایسنا
آژانس ترویج صادرات تجاری سنت لوسیا با همکاری وزارت صنایع خلاق انگلیس در صدد افزایش صادرات موسیقی هستند.
منبع: stlucianewsonline.com
مقام‌های دولتی و سهامداران فرانسوی از این مساله آگاه شده‌اند که حمایت از توسعه قانونی و ارائه پیشنهادات نسبتا عادلانه دستمزد یک نیاز ضروری در تضمین بهبود صنعت موسیقی است.
منبع: musicbusinessworldwide.com
صنعت موسیقی کانادا، با کمک دپارتمان میراث فرهنگی این کشور و نیز برخی از رسانه‌های خصوصی آن راه‌اندازی و تأمین بودجه شده است. لذا موسیقی از هر دو نوع حمایت خصوصی و دولتی بهره‌مند ‌است.
منبع: فصلنامه اقتصاد خلاق
برنامه صادرات موسیقی نوردیک یا همان نومِکس، از 5 سازمان صادرات موسیقی در کشورهای سوئد، فنلاند، دانمارک، ایسلند و نروژ تشکیل شده است. نومکس بنا دارد با توجه به شباهت‌ها و قرابت‌های فرهنگی موجود در این منطقه، موجبات تسهیل رشد و توسعه‌ی بخش موسیقی نوردیک را فراهم آورد.
منبع: فصلنامه اقتصاد خلاق
آهنگساز پیشکسوت موسیقی ایرانی در تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود با انتقاد از شرایط اقتصادی تولید آثار موسیقایی از تربیت و معرفی چند خواننده جوان در آینده‌ای نزدیک سخن گفت.
منبع: خبرگزاری مهر

خلق ارزش صنعت موسیقی اتریش بالغ بر 2 میلیارد یورو است که سهم 1.25 درصدی در درآمد ناخالص کشور دارد. بدین وسیله صنعت موسیقی از لحاظ اشتغال و خلق ارزش در همان جایگاهی است که صنایع پوشاک، کاغذ سازی، شیمی و پلاستیک قرار دارند. اتریش از نظر درآمد ناخالص در مقایسه با دیگر کشور های جهان با انگلیس و هلند برابری می کند. حتی در ارقام نهایی نیز درآمد سرانه اتریش در جایگاه 15 جهانی و 10 اروپایی است.​

منبع: سایت شورای فرهنگی بریتانیاPage 1 of 1